ZUS10483R3
CoselCosel
ZUS10483R3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZUS10483R3
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Ngā Rauemi: ZUS10483R3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZUS10483R3
Tau Wae ZUS10483R3 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 10W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1871 pcs Pepa Raraunga ZUS10483R3.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 500V Momotuhi - Input (Min) 36V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.77" L x 1.38" W x 0.28" H (45.0mm x 35.0mm x 7.0mm)
Raupapa ZUS Mana (Watts) 6.6W
Paa / Case 4-DIP Module Ētahi Ingoa 1776-3634
ZUS10483R3-ND
Tae Mahi -20°C ~ 71°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 75%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2A 36V - 72V Input Nama - Whakaputa (Max) 2A