TBC-100-683
Hua Hua
Tau Wae: TBC-100-683
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS
Ngā Rauemi: TBC-100-683.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 101 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 101 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TBC-100-683
Tau Wae TBC-100-683 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101 pcs Pepa Raraunga TBC-100-683.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 500V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa TBC
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Three Phase (Wye) I teie nei 100A
Whirihoranga Two Stage Whakaaetanga cURus, VDE
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TBC-07
TBC-07
Kaihanga: MEAN WELL
Whakaahuatanga: CONN TERM BLK COVER TRANSPARENT
I roto i te taonga: 243701 pcs
Tikiake: TBC-07.pdf
RFQ
TBC-09
TBC-09
Kaihanga: MEAN WELL
I roto i te taonga: 213025 pcs
Tikiake: TBC-09.pdf
RFQ
TBC-14252
TBC-14252
Kaihanga: Bud Industries, Inc.
Whakaahuatanga: COVER FOR RAK-MNT CHASSIS SOLID
Tikiake: TBC-14252.pdf
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS
I roto i te taonga: 107 pcs
Tikiake: TBC-100-104.pdf
TBC-08
TBC-08
Tikiake: TBC-08.pdf
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: LINE FILTER 500VAC 150A CHASSIS
I roto i te taonga: 55 pcs