TAC-50-103
Hua Hua
Tau Wae: TAC-50-103
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 500VAC 50A CHASSIS
Ngā Rauemi: 1.TAC-50-103.pdf2.TAC-50-103.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 534 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 534 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAC-50-103
Tau Wae TAC-50-103 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga LINE FILTER 500VAC 50A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 534 pcs Pepa Raraunga 1.TAC-50-103.pdf2.TAC-50-103.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 500V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa TAC
Ētahi Ingoa 1776-2842
TAC-50-103-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi -
Mahinga - Mahi 50/60Hz Pepa Tae Three Phase (Wye)
I teie nei 50A Whirihoranga Single Stage