TAC-10-683
CoselCosel
TAC-10-683 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAC-10-683
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 500VAC 10A CHASSIS
Ngā Rauemi: TAC-10-683.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAC-10-683
Tau Wae TAC-10-683 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga LINE FILTER 500VAC 10A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1595 pcs Pepa Raraunga TAC-10-683.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 500V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa TAC
Ētahi Ingoa 1776-1776 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi -
Mahinga - Mahi 50/60Hz Pepa Tae Three Phase (Delta)
I teie nei 10A Whirihoranga Single Stage
Whakaaetanga cURus, VDE Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TAC-150-103
TAC-150-103
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: LINE FILTER 500VAC 150A CHASSIS
I roto i te taonga: 134 pcs
Tikiake: TAC-150-103.pdf
RFQ
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: LINE FILTER 500VAC 6A CHASSIS
I roto i te taonga: 1476 pcs
Tikiake: TAC-06-683.pdf
RFQ
TAC-10-683-D
TAC-10-683-D
Whakaahuatanga: LINE FILTER 500VAC 10A DIN RAIL