SUTS6243R3-G
CoselCosel
SUTS6243R3-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SUTS6243R3-G
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: 1.SUTS6243R3-G.pdf2.SUTS6243R3-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SUTS6243R3-G
Tau Wae SUTS6243R3-G Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2939 pcs Pepa Raraunga 1.SUTS6243R3-G.pdf2.SUTS6243R3-G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 500V Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.48" L x 0.36" W x 1.04" H (37.6mm x 9.2mm x 26.4mm)
Raupapa * Mana (Watts) 4.5W
Paa / Case 7-SIP Module Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 75%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.35A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 1.35A