SUS6123R3BP
CoselCosel
SUS6123R3BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SUS6123R3BP
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: 1.SUS6123R3BP.pdf2.SUS6123R3BP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SUS6123R3BP
Tau Wae SUS6123R3BP Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4307 pcs Pepa Raraunga 1.SUS6123R3BP.pdf2.SUS6123R3BP.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 500V Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.24" L x 0.71" W x 0.26" H (31.6mm x 18.1mm x 6.5mm)
Raupapa SUS Mana (Watts) 4.5W
Paa / Case 6-SMD Module, Gull Wing Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 74%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.35A 9V - 18V Input Nama - Whakaputa (Max) 1.35A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SUS62405BP
SUS62405BP
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V
I roto i te taonga: 3210 pcs
Tikiake: SUS62405BP.pdf
RFQ
SUS6123R3B
SUS6123R3B
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V