SUS61205BP
CoselCosel
SUS61205BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SUS61205BP
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V
Ngā Rauemi: 1.SUS61205BP.pdf2.SUS61205BP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SUS61205BP
Tau Wae SUS61205BP Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3667 pcs Pepa Raraunga 1.SUS61205BP.pdf2.SUS61205BP.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 500V Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.24" L x 0.71" W x 0.26" H (31.6mm x 18.1mm x 6.5mm)
Raupapa SUS Mana (Watts) 6W
Paa / Case 6-SMD Module, Gull Wing Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 81%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 1.2A 9V - 18V Input Nama - Whakaputa (Max) 1.2A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SUS61212BP-G
SUS61212BP-G
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 3538 pcs
Tikiake: SUS61212BP-G.pdf
RFQ
SUS61205B
SUS61205B
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V
I roto i te taonga: 4187 pcs
Tikiake: SUS61205B.pdf
RFQ
SUS6053R3C
SUS6053R3C
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V
Tikiake: SUS6053R3C.pdf
SUS6053R3BP
SUS6053R3BP
Tikiake: SUS6053R3BP.pdf
SUS61205BP-G
SUS61205BP-G