SUS32405BP-G
CoselCosel
SUS32405BP-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SUS32405BP-G
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V
Ngā Rauemi: 1.SUS32405BP-G.pdf2.SUS32405BP-G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SUS32405BP-G
Tau Wae SUS32405BP-G Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5922 pcs Pepa Raraunga 1.SUS32405BP-G.pdf2.SUS32405BP-G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 500V Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.94" L x 0.59" W x 0.26" H (24.0mm x 15.1mm x 6.5mm)
Raupapa SUS Mana (Watts) 3W
Paa / Case 6-SMD Module, Gull Wing Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 79%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 600mA 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 600mA