SUS1R5243R3B
CoselCosel
SUS1R5243R3B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SUS1R5243R3B
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: 1.SUS1R5243R3B.pdf2.SUS1R5243R3B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SUS1R5243R3B
Tau Wae SUS1R5243R3B Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8584 pcs Pepa Raraunga 1.SUS1R5243R3B.pdf2.SUS1R5243R3B.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 500V Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.84" L x 0.48" W x 0.26" H (21.4mm x 12.2mm x 6.5mm)
Raupapa SUS Mana (Watts) 1.3W
Paa / Case 5-SMD Module, Gull Wing Ētahi Ingoa 1776-2762
SUS1R5243R3B-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 40 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 72%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 400mA 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 400mA
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SUS1R54805BP
SUS1R54805BP
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V
I roto i te taonga: 6835 pcs
Tikiake: SUS1R54805BP.pdf
RFQ
SUS1R52415B
SUS1R52415B
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V
I roto i te taonga: 8740 pcs
Tikiake: SUS1R52415B.pdf
RFQ
SUS1R5243R3BP
SUS1R5243R3BP
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V