SUS1R5123R3C
CoselCosel
SUS1R5123R3C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SUS1R5123R3C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: 1.SUS1R5123R3C.pdf2.SUS1R5123R3C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SUS1R5123R3C
Tau Wae SUS1R5123R3C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8386 pcs Pepa Raraunga 1.SUS1R5123R3C.pdf2.SUS1R5123R3C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 500V Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.84" L x 0.48" W x 0.26" H (21.4mm x 12.2mm x 6.5mm)
Raupapa SUS Mana (Watts) 1.3W
Paa / Case 5-DIP Module Ētahi Ingoa 1776-2761
SUS1R5123R3C-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 40 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 72%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 400mA 9V - 18V Input Nama - Whakaputa (Max) 400mA