SUS10483R3BP
CoselCosel
SUS10483R3BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SUS10483R3BP
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: 1.SUS10483R3BP.pdf2.SUS10483R3BP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SUS10483R3BP
Tau Wae SUS10483R3BP Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2462 pcs Pepa Raraunga 1.SUS10483R3BP.pdf2.SUS10483R3BP.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 500V Momotuhi - Input (Min) 36V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 76V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.54" L x 0.83" W x 0.26" H (39.2mm x 21.0mm x 6.5mm)
Raupapa SUS Mana (Watts) 8.6W
Paa / Case 6-SMD Module, Gull Wing Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 82%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.6A 36V - 76V Input Nama - Whakaputa (Max) 2.6A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SUS1R50512B
SUS1R50512B
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 8678 pcs
Tikiake: SUS1R50512B.pdf
RFQ
SUS10483R3B
SUS10483R3B
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V