SUCS3243R3B-G
CoselCosel
SUCS3243R3B-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SUCS3243R3B-G
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: 1.SUCS3243R3B-G.pdf2.SUCS3243R3B-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SUCS3243R3B-G
Tau Wae SUCS3243R3B-G Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5402 pcs Pepa Raraunga 1.SUCS3243R3B-G.pdf2.SUCS3243R3B-G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 500V Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.98" L x 0.61" W x 0.28" H (25.0mm x 15.5mm x 7.0mm)
Raupapa SUCS Mana (Watts) 2W
Paa / Case 6-SMD Module, Gull Wing Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 73%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 600mA
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SUCS3243R3BP
SUCS3243R3BP
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V
I roto i te taonga: 5201 pcs
Tikiake: SUCS3243R3BP.pdf
RFQ
SUCS3243R3B
SUCS3243R3B
Kaihanga: Cosel