SUCS3123R3BP
CoselCosel
SUCS3123R3BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SUCS3123R3BP
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: 1.SUCS3123R3BP.pdf2.SUCS3123R3BP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SUCS3123R3BP
Tau Wae SUCS3123R3BP Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4898 pcs Pepa Raraunga 1.SUCS3123R3BP.pdf2.SUCS3123R3BP.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 500V Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.98" L x 0.61" W x 0.28" H (25.0mm x 15.5mm x 7.0mm)
Raupapa SUCS Mana (Watts) 2W
Paa / Case 6-SMD Module, Gull Wing Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 74%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 9V - 18V Input Nama - Whakaputa (Max) 600mA