SUCS1R54815C
CoselCosel
SUCS1R54815C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SUCS1R54815C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V
Ngā Rauemi: 1.SUCS1R54815C.pdf2.SUCS1R54815C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SUCS1R54815C
Tau Wae SUCS1R54815C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8979 pcs Pepa Raraunga 1.SUCS1R54815C.pdf2.SUCS1R54815C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 500V Momotuhi - Input (Min) 36V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 76V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.88" L x 0.50" W x 0.28" H (22.4mm x 12.7mm x 7.0mm)
Raupapa SUCS Mana (Watts) 1.5W
Paa / Case 5-DIP Module Ētahi Ingoa 1776-3528
SUCS1R54815C-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 40 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 75%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 100mA 36V - 76V Input Nama - Whakaputa (Max) 100mA