SUCS10053R3BP
CoselCosel
SUCS10053R3BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SUCS10053R3BP
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: 1.SUCS10053R3BP.pdf2.SUCS10053R3BP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SUCS10053R3BP
Tau Wae SUCS10053R3BP Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2364 pcs Pepa Raraunga 1.SUCS10053R3BP.pdf2.SUCS10053R3BP.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 500V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 9V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.58" L x 0.85" W x 0.28" H (40.2mm x 21.5mm x 7.0mm)
Raupapa SUCS Mana (Watts) 8.6W
Paa / Case 6-SMD Module, Gull Wing Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 81%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.6A 4.5V - 9V Input Nama - Whakaputa (Max) 2.6A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SUCS10053R3C-C
SUCS10053R3C-C
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V
I roto i te taonga: 2157 pcs
Tikiake: SUCS10053R3C-C.pdf
RFQ
SUCS100515C
SUCS100515C
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V
I roto i te taonga: 2883 pcs
Tikiake: SUCS100515C.pdf
RFQ
SUCS10053R3B
SUCS10053R3B