STMGFS30243R3-N1
CoselCosel
STMGFS30243R3-N1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STMGFS30243R3-N1
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 3.3V 25W
Ngā Rauemi: STMGFS30243R3-N1.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 976 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 976 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STMGFS30243R3-N1
Tau Wae STMGFS30243R3-N1 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 3.3V 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 976 pcs Pepa Raraunga STMGFS30243R3-N1.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Enclosed
Rahi / Rahi 4.61" L x 2.05" W x 1.06" H (117.1mm x 52.1mm x 26.9mm) Raupapa STMGFS
Mana (Watts) 25W Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 89% Nama - Whakaputa (Max) 7.5A
Whakaaetanga CE Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
STMGFS30243R3-R
STMGFS30243R3-R
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 3.3V 25W
I roto i te taonga: 1042 pcs
Tikiake: STMGFS30243R3-R.pdf
RFQ
STMGFS302415-R
STMGFS302415-R
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 15V 30W
I roto i te taonga: 947 pcs
Tikiake: STMGFS302415-R.pdf
RFQ
STMGFS30243R3
STMGFS30243R3