STMGFS15483R3-G
CoselCosel
STMGFS15483R3-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STMGFS15483R3-G
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 3.3V 13W
Ngā Rauemi: STMGFS15483R3-G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STMGFS15483R3-G
Tau Wae STMGFS15483R3-G Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 3.3V 13W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1087 pcs Pepa Raraunga STMGFS15483R3-G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 76V Momo Open Frame
Rahi / Rahi 3.66" L x 2.05" W x 1.06" H (93.0mm x 52.1mm x 26.9mm) Raupapa STMGFS
Mana (Watts) 13W Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 87% Nama - Whakaputa (Max) 4A