STMGFS15243R3-N2
CoselCosel
STMGFS15243R3-N2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STMGFS15243R3-N2
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC/DC CONVERTER 3.3V 13W
Ngā Rauemi: STMGFS15243R3-N2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STMGFS15243R3-N2
Tau Wae STMGFS15243R3-N2 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC/DC CONVERTER 3.3V 13W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1195 pcs Pepa Raraunga STMGFS15243R3-N2.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Open Frame
Rahi / Rahi 3.66" L x 2.05" W x 1.06" H (93.0mm x 52.1mm x 26.9mm) Raupapa STMGFS
Mana (Watts) 13W Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 87% Nama - Whakaputa (Max) 4A