SPLFA75F-24-C
Hua Hua
Tau Wae: SPLFA75F-24-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: 1.SPLFA75F-24-C.pdf2.SPLFA75F-24-C.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 824 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 824 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPLFA75F-24-C
Tau Wae SPLFA75F-24-C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 824 pcs Pepa Raraunga 1.SPLFA75F-24-C.pdf2.SPLFA75F-24-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.56" L x 2.40" W x 1.65" H (192.0mm x 61.0mm x 41.9mm)
Raupapa SPLF Tae Mahi -10°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 83.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3.2A