SNR-10-223
CoselCosel
SNR-10-223 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SNR-10-223
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 50VDC 10A CHASSIS
Ngā Rauemi: 1.SNR-10-223.pdf2.SNR-10-223.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SNR-10-223
Tau Wae SNR-10-223 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga LINE FILTER 50VDC 10A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6531 pcs Pepa Raraunga 1.SNR-10-223.pdf2.SNR-10-223.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC 50V Ngaohihi - Ratau Ake -
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa SNR
Ētahi Ingoa 1776-2663
SNR-10-223-ND
Tae Mahi -40°C ~ 71°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi -
Mahinga - Mahi - Pepa Tae DC
I teie nei 10A Whirihoranga Single Stage
Whakaaetanga cURus, TUV Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SNR-10-223-DT
SNR-10-223-DT
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: LINE FILTER 50VDC 10A DIN RAIL