SFLS30481R8B
Hua Hua
Tau Wae: SFLS30481R8B
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 1.8V
Ngā Rauemi: SFLS30481R8B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFLS30481R8B
Tau Wae SFLS30481R8B Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 1.8V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2064 pcs Pepa Raraunga SFLS30481R8B.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 1.8V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 36V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 76V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.62" L x 1.43" W x 0.17" H (41.2mm x 36.2mm x 4.4mm)
Raupapa * Mana (Watts) 20W
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 88%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 11A 36V - 76V Input Nama - Whakaputa (Max) 11A