PMA60F-3R3-RN
Hua Hua
Tau Wae: PMA60F-3R3-RN
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: 1.PMA60F-3R3-RN.pdf2.PMA60F-3R3-RN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 689 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 689 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMA60F-3R3-RN
Tau Wae PMA60F-3R3-RN Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 689 pcs Pepa Raraunga 1.PMA60F-3R3-RN.pdf2.PMA60F-3R3-RN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 2kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Raupapa PM Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 78%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 12A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 12A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PMA60F-3R3-R
PMA60F-3R3-R
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 3.3V