PMA60F-24-N
Hua Hua
Tau Wae: PMA60F-24-N
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: 1.PMA60F-24-N.pdf2.PMA60F-24-N.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 912 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 912 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMA60F-24-N
Tau Wae PMA60F-24-N Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 912 pcs Pepa Raraunga 1.PMA60F-24-N.pdf2.PMA60F-24-N.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 2kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Raupapa PM Ētahi Ingoa 1776-2588
PMA60F-24-N-ND
Tae Mahi -10°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.5A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PMA60F-24
PMA60F-24
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V