PMA60F-15-T
Hua Hua
Tau Wae: PMA60F-15-T
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V
Ngā Rauemi: 1.PMA60F-15-T.pdf2.PMA60F-15-T.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 717 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 717 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMA60F-15-T
Tau Wae PMA60F-15-T Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 717 pcs Pepa Raraunga 1.PMA60F-15-T.pdf2.PMA60F-15-T.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 2kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Raupapa PM Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 83%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 4A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PMA60F-24-J1N
PMA60F-24-J1N
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 716 pcs
Tikiake: PMA60F-24-J1N.pdf
RFQ
PMA60F-15-TN
PMA60F-15-TN
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V
I roto i te taonga: 739 pcs
Tikiake: PMA60F-15-TN.pdf
RFQ
PMA60F-15-T1
PMA60F-15-T1
I roto i te taonga: 880 pcs
Tikiake: PMA60F-15-T1.pdf
PMA60F-15-N
PMA60F-15-N
I roto i te taonga: 878 pcs
Tikiake: PMA60F-15-N.pdf
PMA60F-15
PMA60F-15
I roto i te taonga: 1127 pcs
Tikiake: PMA60F-15.pdf
PMA60F-24-J1
PMA60F-24-J1
I roto i te taonga: 958 pcs
Tikiake: PMA60F-24-J1.pdf
PMA60F-15-J1
PMA60F-15-J1
I roto i te taonga: 754 pcs
Tikiake: PMA60F-15-J1.pdf
PMA60F-15-T1N
PMA60F-15-T1N