PMA30F-15-T
Hua Hua
Tau Wae: PMA30F-15-T
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V
Ngā Rauemi: 1.PMA30F-15-T.pdf2.PMA30F-15-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMA30F-15-T
Tau Wae PMA30F-15-T Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1195 pcs Pepa Raraunga 1.PMA30F-15-T.pdf2.PMA30F-15-T.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 2kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Raupapa PM Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 2A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PMA30F-15-J1N
PMA30F-15-J1N
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V
I roto i te taonga: 1185 pcs
Tikiake: PMA30F-15-J1N.pdf
RFQ
PMA30F-15-N
PMA30F-15-N
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 1369 pcs
Tikiake: PMA30F-15-N.pdf
RFQ
PMA30F-15-T1
PMA30F-15-T1
Tikiake: PMA30F-15-T1.pdf
PMA30F-24
PMA30F-24
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
Tikiake: PMA30F-24.pdf
PMA30F-15-T1N
PMA30F-15-T1N
Tikiake: PMA30F-15-T1N.pdf
PMA30F-15
PMA30F-15
Tikiake: PMA30F-15.pdf
PMA30F-12-TN
PMA30F-12-TN
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
Tikiake: PMA30F-12-TN.pdf
PMA30F-24-J1
PMA30F-24-J1
Tikiake: PMA30F-24-J1.pdf
PMA30F-15-TN
PMA30F-15-TN