PMA30F-12-T
Hua Hua
Tau Wae: PMA30F-12-T
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: 1.PMA30F-12-T.pdf2.PMA30F-12-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMA30F-12-T
Tau Wae PMA30F-12-T Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1106 pcs Pepa Raraunga 1.PMA30F-12-T.pdf2.PMA30F-12-T.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 2kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Raupapa PM Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 78%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.5A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PMA15F-5-TN
PMA15F-5-TN
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V
I roto i te taonga: 1462 pcs
Tikiake: PMA15F-5-TN.pdf
RFQ
PMA30F-15-J1N
PMA30F-15-J1N
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V
I roto i te taonga: 1185 pcs
Tikiake: PMA30F-15-J1N.pdf
RFQ
PMA30F-12
PMA30F-12
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
Tikiake: PMA30F-12.pdf
PMA30F-15
PMA30F-15
Tikiake: PMA30F-15.pdf
PMA30F-12-T1
PMA30F-12-T1