PMA15F-24-T
Hua Hua
Tau Wae: PMA15F-24-T
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: 1.PMA15F-24-T.pdf2.PMA15F-24-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMA15F-24-T
Tau Wae PMA15F-24-T Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1323 pcs Pepa Raraunga 1.PMA15F-24-T.pdf2.PMA15F-24-T.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 2kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Raupapa PM Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 79%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 700mA 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 700mA
Ngā Hua e hāngai ana
PMA15F-15-T1N
PMA15F-15-T1N
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V
I roto i te taonga: 1514 pcs
Tikiake: PMA15F-15-T1N.pdf
RFQ
PMA15F-24-J1
PMA15F-24-J1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 1634 pcs
Tikiake: PMA15F-24-J1.pdf
RFQ
PMA15F-24-TN
PMA15F-24-TN