PMA100F-48-T
Hua Hua
Tau Wae: PMA100F-48-T
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V
Ngā Rauemi: 1.PMA100F-48-T.pdf2.PMA100F-48-T.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 685 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 685 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMA100F-48-T
Tau Wae PMA100F-48-T Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 685 pcs Pepa Raraunga 1.PMA100F-48-T.pdf2.PMA100F-48-T.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 2kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Raupapa PM Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.1A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PMA100F-48-T1
PMA100F-48-T1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V
I roto i te taonga: 610 pcs
Tikiake: PMA100F-48-T1.pdf
RFQ
PMA100F-48-TN
PMA100F-48-TN
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 556 pcs
Tikiake: PMA100F-48-TN.pdf
RFQ
PMA100F-48-J1
PMA100F-48-J1
I roto i te taonga: 643 pcs
Tikiake: PMA100F-48-J1.pdf
PMA100F-48-J1N
PMA100F-48-J1N
I roto i te taonga: 555 pcs
Tikiake: PMA100F-48-J1N.pdf
PMA100F-48
PMA100F-48