PMA100F-24-T
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMA100F-24-T
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: 1.PMA100F-24-T.pdf2.PMA100F-24-T.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 692 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 692 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMA100F-24-T
Tau Wae PMA100F-24-T Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 692 pcs Pepa Raraunga 1.PMA100F-24-T.pdf2.PMA100F-24-T.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 2kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Raupapa PM Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.5A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PMA100F-24-N
PMA100F-24-N
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 757 pcs
Tikiake: PMA100F-24-N.pdf
RFQ
PMA100F-24-TN
PMA100F-24-TN
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 654 pcs
Tikiake: PMA100F-24-TN.pdf
RFQ
PMA100F-3R3-J1N
PMA100F-3R3-J1N
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 3.3V
I roto i te taonga: 637 pcs
Tikiake: PMA100F-3R3-J1N.pdf
PMA100F-3R3-J1
PMA100F-3R3-J1
I roto i te taonga: 730 pcs
Tikiake: PMA100F-3R3-J1.pdf
PMA100F-24
PMA100F-24