PJA600F-24
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PJA600F-24
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 600W
Ngā Rauemi: PJA600F-24.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 792 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 792 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PJA600F-24
Tau Wae PJA600F-24 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 600W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 792 pcs Pepa Raraunga PJA600F-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.46" L x 4.72" W x 2.40" H (214.9mm x 119.9mm x 61.0mm)
Raupapa PJA Mana (Watts) 600W
Ētahi Ingoa 1776-1012 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 25A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 25A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Ngā Hua e hāngai ana
PJA600F-24-V
PJA600F-24-V
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 600W
I roto i te taonga: 472 pcs
Tikiake: PJA600F-24-V.pdf
RFQ
PJA600F-15-G
PJA600F-15-G
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 600W
I roto i te taonga: 562 pcs
Tikiake: PJA600F-15-G.pdf
RFQ
PJA600F-24-R
PJA600F-24-R
I roto i te taonga: 526 pcs
Tikiake: PJA600F-24-R.pdf
PJA600F-24-F4
PJA600F-24-F4
I roto i te taonga: 480 pcs
Tikiake: PJA600F-24-F4.pdf
PJA600F-24-G
PJA600F-24-G
I roto i te taonga: 586 pcs
Tikiake: PJA600F-24-G.pdf
PJA600F-15-W
PJA600F-15-W
I roto i te taonga: 554 pcs
Tikiake: PJA600F-15-W.pdf
PJA600F-24-C
PJA600F-24-C
I roto i te taonga: 559 pcs
Tikiake: PJA600F-24-C.pdf
PJA600F-15-F4
PJA600F-15-F4
I roto i te taonga: 535 pcs
Tikiake: PJA600F-15-F4.pdf
PJA600F-15-R
PJA600F-15-R
I roto i te taonga: 457 pcs
Tikiake: PJA600F-15-R.pdf
PJA600F-24-W
PJA600F-24-W
I roto i te taonga: 523 pcs
Tikiake: PJA600F-24-W.pdf
PJA600F-15-C
PJA600F-15-C