PJA600F-15
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PJA600F-15
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 600W
Ngā Rauemi: PJA600F-15.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 824 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 824 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PJA600F-15
Tau Wae PJA600F-15 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 600W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 824 pcs Pepa Raraunga PJA600F-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.46" L x 4.72" W x 2.40" H (214.9mm x 119.9mm x 61.0mm)
Raupapa PJA Mana (Watts) 600W
Ētahi Ingoa 1776-1011 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 40A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 40A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Ngā Hua e hāngai ana
PJA600F-12-W
PJA600F-12-W
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 600W
I roto i te taonga: 496 pcs
Tikiake: PJA600F-12-W.pdf
RFQ
PJA600F-12-V
PJA600F-12-V
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 511 pcs
Tikiake: PJA600F-12-V.pdf
RFQ
PJA600F-15-W
PJA600F-15-W
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 600W
I roto i te taonga: 554 pcs
Tikiake: PJA600F-15-W.pdf
PJA600F-15-C
PJA600F-15-C
I roto i te taonga: 543 pcs
Tikiake: PJA600F-15-C.pdf
PJA600F-15-R
PJA600F-15-R
I roto i te taonga: 457 pcs
Tikiake: PJA600F-15-R.pdf
PJA600F-12-C
PJA600F-12-C
I roto i te taonga: 481 pcs
Tikiake: PJA600F-12-C.pdf
PJA600F-15-V
PJA600F-15-V
I roto i te taonga: 485 pcs
Tikiake: PJA600F-15-V.pdf
PJA600F-12-R
PJA600F-12-R
I roto i te taonga: 542 pcs
Tikiake: PJA600F-12-R.pdf
PJA600F-15-G
PJA600F-15-G
I roto i te taonga: 562 pcs
Tikiake: PJA600F-15-G.pdf
PJA600F-15-F4
PJA600F-15-F4
I roto i te taonga: 535 pcs
Tikiake: PJA600F-15-F4.pdf
PJA600F-12-F4
PJA600F-12-F4