PJA600F-12
CoselCosel
PJA600F-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PJA600F-12
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 600W
Ngā Rauemi: PJA600F-12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 670 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 670 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PJA600F-12
Tau Wae PJA600F-12 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 600W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 670 pcs Pepa Raraunga PJA600F-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.46" L x 4.72" W x 2.40" H (214.9mm x 119.9mm x 61.0mm)
Raupapa PJA Mana (Watts) 600W
Ētahi Ingoa 1776-1010 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Universal Input
He pai 84% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 50A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 50A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PJA300F-5-G
PJA300F-5-G
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 300W
I roto i te taonga: 891 pcs
Tikiake: PJA300F-5-G.pdf
RFQ
PJA300F-5-M
PJA300F-5-M
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 794 pcs
Tikiake: PJA300F-5-M.pdf
RFQ
PJA600F-12-C
PJA600F-12-C
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 600W
I roto i te taonga: 481 pcs
Tikiake: PJA600F-12-C.pdf
PJA300F-5-F4
PJA300F-5-F4
I roto i te taonga: 824 pcs
Tikiake: PJA300F-5-F4.pdf
PJA600F-12-G
PJA600F-12-G
I roto i te taonga: 486 pcs
Tikiake: PJA600F-12-G.pdf
PJA300F-5-C
PJA300F-5-C
I roto i te taonga: 697 pcs
Tikiake: PJA300F-5-C.pdf
PJA600F-12-V
PJA600F-12-V
I roto i te taonga: 511 pcs
Tikiake: PJA600F-12-V.pdf
PJA300F-5-V
PJA300F-5-V
I roto i te taonga: 868 pcs
Tikiake: PJA300F-5-V.pdf
PJA600F-12-R
PJA600F-12-R
I roto i te taonga: 542 pcs
Tikiake: PJA600F-12-R.pdf
PJA300F-5-R
PJA300F-5-R
I roto i te taonga: 862 pcs
Tikiake: PJA300F-5-R.pdf
PJA600F-12-F4
PJA600F-12-F4
I roto i te taonga: 499 pcs
Tikiake: PJA600F-12-F4.pdf
PJA600F-12-W
PJA600F-12-W
I roto i te taonga: 496 pcs
Tikiake: PJA600F-12-W.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel