PJA300F-5
CoselCosel
PJA300F-5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PJA300F-5
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 300W
Ngā Rauemi: PJA300F-5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PJA300F-5
Tau Wae PJA300F-5 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1125 pcs Pepa Raraunga PJA300F-5.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.48" L x 4.02" W x 1.61" H (190.0mm x 102.1mm x 40.9mm)
Raupapa PJA Mana (Watts) 250W
Ētahi Ingoa 1776-2022 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Ngā āhuatanga Universal Input He pai 77%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 50A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 50A