PJA300F-48
CoselCosel
PJA300F-48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PJA300F-48
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 300W
Ngā Rauemi: PJA300F-48.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PJA300F-48
Tau Wae PJA300F-48 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1236 pcs Pepa Raraunga PJA300F-48.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.48" L x 4.02" W x 1.61" H (190.0mm x 102.1mm x 40.9mm)
Raupapa PJA Mana (Watts) 302W
Ētahi Ingoa 1776-2021 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Ngā āhuatanga Universal Input He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6.3A
Ngā Hua e hāngai ana
PJA300F-48-M
PJA300F-48-M
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 300W
I roto i te taonga: 751 pcs
Tikiake: PJA300F-48-M.pdf
RFQ
PJA300F-36-F4
PJA300F-36-F4
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 36V 300W
I roto i te taonga: 846 pcs
Tikiake: PJA300F-36-F4.pdf
RFQ
PJA300F-48-V
PJA300F-48-V
I roto i te taonga: 760 pcs
Tikiake: PJA300F-48-V.pdf
PJA300F-36-M
PJA300F-36-M
I roto i te taonga: 757 pcs
Tikiake: PJA300F-36-M.pdf
PJA300F-48-R
PJA300F-48-R
I roto i te taonga: 750 pcs
Tikiake: PJA300F-48-R.pdf
PJA300F-36-C
PJA300F-36-C
I roto i te taonga: 886 pcs
Tikiake: PJA300F-36-C.pdf
PJA300F-48-C
PJA300F-48-C
I roto i te taonga: 784 pcs
Tikiake: PJA300F-48-C.pdf
PJA300F-36-V
PJA300F-36-V
I roto i te taonga: 685 pcs
Tikiake: PJA300F-36-V.pdf
PJA300F-36-G
PJA300F-36-G
I roto i te taonga: 855 pcs
Tikiake: PJA300F-36-G.pdf
PJA300F-48-F4
PJA300F-48-F4
I roto i te taonga: 846 pcs
Tikiake: PJA300F-48-F4.pdf
PJA300F-48-G
PJA300F-48-G
I roto i te taonga: 860 pcs
Tikiake: PJA300F-48-G.pdf
PJA300F-36-R
PJA300F-36-R
I roto i te taonga: 773 pcs
Tikiake: PJA300F-36-R.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel