PJA300F-36
CoselCosel
PJA300F-36 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PJA300F-36
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 36V 300W
Ngā Rauemi: PJA300F-36.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PJA300F-36
Tau Wae PJA300F-36 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 36V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1035 pcs Pepa Raraunga PJA300F-36.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 36V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.48" L x 4.02" W x 1.61" H (190.0mm x 102.1mm x 40.9mm)
Raupapa PJA Mana (Watts) 302W
Ētahi Ingoa 1776-2020 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Ngā āhuatanga Universal Input He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 8.4A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 8.4A
Ngā Hua e hāngai ana
PJA300F-24-R
PJA300F-24-R
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 300W
I roto i te taonga: 719 pcs
Tikiake: PJA300F-24-R.pdf
RFQ
PJA300F-24-F4
PJA300F-24-F4
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 797 pcs
Tikiake: PJA300F-24-F4.pdf
RFQ
PJA300F-36-G
PJA300F-36-G
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 36V 300W
I roto i te taonga: 855 pcs
Tikiake: PJA300F-36-G.pdf
PJA300F-36-F4
PJA300F-36-F4
I roto i te taonga: 846 pcs
Tikiake: PJA300F-36-F4.pdf
PJA300F-36-V
PJA300F-36-V
I roto i te taonga: 685 pcs
Tikiake: PJA300F-36-V.pdf
PJA300F-24-M
PJA300F-24-M
I roto i te taonga: 882 pcs
Tikiake: PJA300F-24-M.pdf
PJA300F-36-R
PJA300F-36-R
I roto i te taonga: 773 pcs
Tikiake: PJA300F-36-R.pdf
PJA300F-36-C
PJA300F-36-C
I roto i te taonga: 886 pcs
Tikiake: PJA300F-36-C.pdf
PJA300F-36-M
PJA300F-36-M