PJA300F-24
CoselCosel
PJA300F-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PJA300F-24
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 300W
Ngā Rauemi: PJA300F-24.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PJA300F-24
Tau Wae PJA300F-24 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1321 pcs Pepa Raraunga PJA300F-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.48" L x 4.02" W x 1.61" H (190.0mm x 102.1mm x 40.9mm)
Raupapa PJA Mana (Watts) 300W
Ētahi Ingoa 1776-2019 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Ngā āhuatanga Universal Input He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 12.5A
Ngā Hua e hāngai ana
PJA300F-15-G
PJA300F-15-G
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 300W
I roto i te taonga: 838 pcs
Tikiake: PJA300F-15-G.pdf
RFQ
PJA300F-24-M
PJA300F-24-M
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 300W
I roto i te taonga: 882 pcs
Tikiake: PJA300F-24-M.pdf
RFQ
PJA300F-24-G
PJA300F-24-G
I roto i te taonga: 855 pcs
Tikiake: PJA300F-24-G.pdf
PJA300F-15-C
PJA300F-15-C
I roto i te taonga: 887 pcs
Tikiake: PJA300F-15-C.pdf
PJA300F-24-C
PJA300F-24-C
I roto i te taonga: 827 pcs
Tikiake: PJA300F-24-C.pdf
PJA300F-15-F4
PJA300F-15-F4
I roto i te taonga: 764 pcs
Tikiake: PJA300F-15-F4.pdf
PJA300F-15-M
PJA300F-15-M
I roto i te taonga: 829 pcs
Tikiake: PJA300F-15-M.pdf
PJA300F-24-R
PJA300F-24-R
I roto i te taonga: 719 pcs
Tikiake: PJA300F-24-R.pdf
PJA300F-15-R
PJA300F-15-R
I roto i te taonga: 761 pcs
Tikiake: PJA300F-15-R.pdf
PJA300F-24-F4
PJA300F-24-F4
I roto i te taonga: 797 pcs
Tikiake: PJA300F-24-F4.pdf
PJA300F-15-V
PJA300F-15-V
I roto i te taonga: 729 pcs
Tikiake: PJA300F-15-V.pdf
PJA300F-24-V
PJA300F-24-V
I roto i te taonga: 827 pcs
Tikiake: PJA300F-24-V.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel