PJA300F-15
CoselCosel
PJA300F-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PJA300F-15
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 300W
Ngā Rauemi: PJA300F-15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PJA300F-15
Tau Wae PJA300F-15 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1278 pcs Pepa Raraunga PJA300F-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.48" L x 4.02" W x 1.61" H (190.0mm x 102.1mm x 40.9mm)
Raupapa PJA Mana (Watts) 300W
Ētahi Ingoa 1776-2018 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Ngā āhuatanga Universal Input He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 20A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 20A
Ngā Hua e hāngai ana
PJA300F-12-M
PJA300F-12-M
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 300W
I roto i te taonga: 779 pcs
Tikiake: PJA300F-12-M.pdf
RFQ
PJA300F-15-M
PJA300F-15-M
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 300W
I roto i te taonga: 829 pcs
Tikiake: PJA300F-15-M.pdf
RFQ
PJA300F-15-V
PJA300F-15-V
I roto i te taonga: 729 pcs
Tikiake: PJA300F-15-V.pdf
PJA300F-15-C
PJA300F-15-C
I roto i te taonga: 887 pcs
Tikiake: PJA300F-15-C.pdf
PJA300F-12-F4
PJA300F-12-F4
I roto i te taonga: 924 pcs
Tikiake: PJA300F-12-F4.pdf
PJA300F-15-G
PJA300F-15-G