PJA300F-12
CoselCosel
PJA300F-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PJA300F-12
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 300W
Ngā Rauemi: PJA300F-12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PJA300F-12
Tau Wae PJA300F-12 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1111 pcs Pepa Raraunga PJA300F-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12 ~ 15 V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.48" L x 4.02" W x 1.61" H (190.0mm x 102.1mm x 40.9mm)
Raupapa PJA Mana (Watts) 300W
Ētahi Ingoa 1776-2017 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Universal Input He pai 82%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12 ~ 15 V 25A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 25A
Whakaaetanga CE, cURus Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PJA150F-48-N2
PJA150F-48-N2
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 150W
I roto i te taonga: 1133 pcs
Tikiake: PJA150F-48-N2.pdf
RFQ
PJA150F-48-J
PJA150F-48-J
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 1057 pcs
Tikiake: PJA150F-48-J.pdf
RFQ
PJA300F-12-G
PJA300F-12-G
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 300W
I roto i te taonga: 698 pcs
Tikiake: PJA300F-12-G.pdf
PJA150F-48-C
PJA150F-48-C
Tikiake: PJA150F-48-C.pdf
PJA150F-48-T
PJA150F-48-T
Tikiake: PJA150F-48-T.pdf
PJA300F-12-R
PJA300F-12-R
I roto i te taonga: 794 pcs
Tikiake: PJA300F-12-R.pdf
PJA150F-48-R
PJA150F-48-R
Tikiake: PJA150F-48-R.pdf
PJA300F-12-V
PJA300F-12-V
I roto i te taonga: 700 pcs
Tikiake: PJA300F-12-V.pdf
PJA300F-12-C
PJA300F-12-C
I roto i te taonga: 747 pcs
Tikiake: PJA300F-12-C.pdf
PJA150F-48
PJA150F-48
Tikiake: PJA150F-48.pdf
PJA300F-12-M
PJA300F-12-M
I roto i te taonga: 779 pcs
Tikiake: PJA300F-12-M.pdf
PJA300F-12-F4
PJA300F-12-F4
I roto i te taonga: 924 pcs
Tikiake: PJA300F-12-F4.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel