PJA150F-36
Hua Hua
Tau Wae: PJA150F-36
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 36V 150W
Ngā Rauemi: PJA150F-36.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PJA150F-36
Tau Wae PJA150F-36 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 36V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2012 pcs Pepa Raraunga PJA150F-36.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 36V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.08" L x 1.61" W x 3.82" H (129.0mm x 40.9mm x 97.0mm)
Raupapa PJA Mana (Watts) 150W
Ētahi Ingoa 1776-1008 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 4.2A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Ngā Hua e hāngai ana
PJA150F-36-J
PJA150F-36-J
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 36V 150W
I roto i te taonga: 1036 pcs
Tikiake: PJA150F-36-J.pdf
RFQ
PJA150F-36-R
PJA150F-36-R
Kaihanga: Cosel