PJA150F-12
CoselCosel
PJA150F-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PJA150F-12
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 150W
Ngā Rauemi: PJA150F-12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PJA150F-12
Tau Wae PJA150F-12 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1583 pcs Pepa Raraunga PJA150F-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.08" L x 1.61" W x 3.82" H (129.0mm x 40.9mm x 97.0mm)
Raupapa PJA Mana (Watts) 150W
Ētahi Ingoa 1776-1005 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Universal Input
He pai 87% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 12.5A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PJA100F-48-J
PJA100F-48-J
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 100W
I roto i te taonga: 1555 pcs
Tikiake: PJA100F-48-J.pdf
RFQ
PJA150F-12-R
PJA150F-12-R
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 150W
I roto i te taonga: 1126 pcs
Tikiake: PJA150F-12-R.pdf
RFQ
PJA150F-12-T
PJA150F-12-T
Tikiake: PJA150F-12-T.pdf
PJA150F-12-C
PJA150F-12-C
Tikiake: PJA150F-12-C.pdf
PJA100F-48-N2
PJA100F-48-N2
Tikiake: PJA100F-48-N2.pdf
PJA150F-12-J
PJA150F-12-J