PJA100F-24
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PJA100F-24
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 100W
Ngā Rauemi: PJA100F-24.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PJA100F-24
Tau Wae PJA100F-24 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2407 pcs Pepa Raraunga PJA100F-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.29" L x 1.61" W x 3.82" H (109.0mm x 40.9mm x 97.0mm)
Raupapa PJA Mana (Watts) 100W
Ētahi Ingoa 1776-1002 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Universal Input
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 4.3A Whakaaetanga CE, cURus, TUV