PJA100F-12
CoselCosel
PJA100F-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PJA100F-12
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 100W
Ngā Rauemi: PJA100F-12.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PJA100F-12
Tau Wae PJA100F-12 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1897 pcs Pepa Raraunga PJA100F-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 4.29" L x 1.61" W x 3.82" H (109.0mm x 40.9mm x 97.0mm)
Raupapa PJA Mana (Watts) 100W
Ētahi Ingoa 1776-1000 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Universal Input
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 8.4A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 8.4A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PJA100F-15-R
PJA100F-15-R
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 100W
I roto i te taonga: 1532 pcs
Tikiake: PJA100F-15-R.pdf
RFQ
PJA100F-12-R
PJA100F-12-R
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 100W