PCA600F-5
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCA600F-5
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) 600W, 5
Ngā Rauemi: PCA600F-5.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 232 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 232 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCA600F-5
Tau Wae PCA600F-5 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) 600W, 5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 232 pcs Pepa Raraunga PCA600F-5.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.98" L x 3.50" W x 1.61" H (152.0mm x 89.0mm x 41.0mm)
Raupapa PCA Mana (Watts) 600W
Ētahi Ingoa 1776-3659 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input He pai 91%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 120A 85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC Input Nama - Whakaputa (Max) 120A
Whakaaetanga CE, cURus, D-Mark Nga tono ITE (Commercial), Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PCA600F-48-TP2
PCA600F-48-TP2
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) 600W, 4
I roto i te taonga: 210 pcs
Tikiake: PCA600F-48-TP2.pdf
RFQ
PCA600F-5-TP2
PCA600F-5-TP2
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) 600W, 5