PBW50F-15-C
CoselCosel
PBW50F-15-C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBW50F-15-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER +/-15V
Ngā Rauemi: PBW50F-15-C.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 918 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 918 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBW50F-15-C
Tau Wae PBW50F-15-C Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 918 pcs Pepa Raraunga PBW50F-15-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -15V Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 83%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 2 Output 15V -15V 1.7A, 2.4A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1.7A, 2.4A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBW50F-15-E
PBW50F-15-E
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER +/-15V
I roto i te taonga: 845 pcs
Tikiake: PBW50F-15-E.pdf
RFQ
PBW50F-15-G
PBW50F-15-G
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 1006 pcs
Tikiake: PBW50F-15-G.pdf
RFQ
PBW50F-15-CN1
PBW50F-15-CN1
I roto i te taonga: 853 pcs
Tikiake: PBW50F-15-CN1.pdf
PBW50F-15-CN
PBW50F-15-CN
I roto i te taonga: 979 pcs
Tikiake: PBW50F-15-CN.pdf
PBW50F-12-T
PBW50F-12-T
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER +/-12V
I roto i te taonga: 983 pcs
Tikiake: PBW50F-12-T.pdf
PBW50F-15
PBW50F-15
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER +/-15V 50W