PBW30F-5-N
CoselCosel
PBW30F-5-N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBW30F-5-N
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER +/-5V 30W
Ngā Rauemi: PBW30F-5-N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBW30F-5-N
Tau Wae PBW30F-5-N Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER +/-5V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1292 pcs Pepa Raraunga PBW30F-5-N.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -5V Putanga - Whakaputa 1 5V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Raupapa PBW Mana (Watts) 30W
Ētahi Ingoa 1776-1531 Tau o nga Hua 2
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga DC Input Capable, Universal Input He pai 75%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V -5V 85 ~ 264 VAC Input Whakaaetanga CE, cURus, TUV