PBW30F-15-C
CoselCosel
PBW30F-15-C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBW30F-15-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER +/-15V
Ngā Rauemi: PBW30F-15-C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBW30F-15-C
Tau Wae PBW30F-15-C Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 1234 pcs Pepa Raraunga PBW30F-15-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -15V Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 79%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1.4A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1A, 1.4A