PBW15F-15-EN
CoselCosel
PBW15F-15-EN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBW15F-15-EN
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER +/-15V
Ngā Rauemi: PBW15F-15-EN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBW15F-15-EN
Tau Wae PBW15F-15-EN Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 1327 pcs Pepa Raraunga PBW15F-15-EN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -15V Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 1A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 500mA, 1A