PBW15F-12-T
CoselCosel
PBW15F-12-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBW15F-12-T
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER +/-12V
Ngā Rauemi: PBW15F-12-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBW15F-12-T
Tau Wae PBW15F-12-T Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 1737 pcs Pepa Raraunga PBW15F-12-T.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -12V Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 77%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 2 Output 12V -12V 700mA, 1.4A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 700mA, 1.4A