PBA75F-48-JN
Hua Hua
Tau Wae: PBA75F-48-JN
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V
Ngā Rauemi: PBA75F-48-JN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 896 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 896 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA75F-48-JN
Tau Wae PBA75F-48-JN Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 896 pcs Pepa Raraunga PBA75F-48-JN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.6A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1.6A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA75F-48-GR
PBA75F-48-GR
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V
I roto i te taonga: 806 pcs
Tikiake: PBA75F-48-GR.pdf
RFQ
PBA75F-48-JN1
PBA75F-48-JN1
Kaihanga: Cosel