PBA75F-3R3-RN1
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBA75F-3R3-RN1
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: PBA75F-3R3-RN1.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 873 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 873 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBA75F-3R3-RN1
Tau Wae PBA75F-3R3-RN1 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 873 pcs Pepa Raraunga PBA75F-3R3-RN1.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Raupapa PB Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 78%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 15A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 15A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PBA75F-3R3-R
PBA75F-3R3-R
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 3.3V
I roto i te taonga: 935 pcs
Tikiake: PBA75F-3R3-R.pdf
RFQ
PBA75F-3R3-JRN
PBA75F-3R3-JRN
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 998 pcs
Tikiake: PBA75F-3R3-JRN.pdf
RFQ
PBA75F-3R3-TN
PBA75F-3R3-TN
I roto i te taonga: 854 pcs
Tikiake: PBA75F-3R3-TN.pdf
PBA75F-3R3-RN
PBA75F-3R3-RN